Vyhledat

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
Drobečková navigace

Úvod > Občan > Oznámení a hlášení > Vandalismus v obci aneb škody lezou do desítek tisíc!!!

Vandalismus v obci aneb škody lezou do desítek tisíc!!!Každé slovo, které bude napsáno, je asi zbytečné, ale přesto…. třeba se dostane k těm, kteří si zaslouží...

Opravdu je potřeba ničit něco, co není přímo moje? Jen pro zajímavost, nová ochranná sít na celé hřiště stojí cca 60 tis. Kč.

Vážený inteligente, veškeré zbytečné náklady na opravu, výměnu apod., jdou z našich peněz, peněz každého a dost možná i z peněz tvých rodičů, které odvádějí daně, z peněz, ze kterých by bylo možné pořídit na obci něco dalšího, co udělá radost.

Všem by mělo záležet na tom, v jakém prostředí žijeme a nebýt lhostejní k těm, který si ničeho neváží.

Obec zde není jen od toho, aby budovala, rozvíjela, modernizovala a vytvářela vhodné podmínky k životu v obci, ale také od toho, aby naplňovala svou povinnost a obecní majetek chránila a v případě jeho ničení se bránila a po případném viníkovi žádala náhradu škody.

Omlouvám se za obtěžování, jelikož toto patří vyloženě jedincům, ať již dospělým nebo dětským, kteří, promiňte mi ty výrazy, nosí hlavu na krku jen pro parádu, protože v ní nic kloudného nemají.

Pokud si nechce nikdo pálit ruce tím a dělat si zlou krev, když takové chování vidí a rovnou nezakročí, klidně dejte vědět na úřad, já si to "zle" klidně s takovým vandalem udělám, protože vím, co stojí úsilí a finančních prostředků vše, co v obci vzniká. Mnohé napadne, že je to žalování a jiné výrazy. Ne, není, to je vandalismus a ten tu nemá co pohledávat!!!

 

Vandalismus obr. 1 Vandalismus obr. 2 

 

Pár obrázků navíc, také inteligentní autoři…. vše je v podstatě z jedné lokality. Nová dopravní značka, u zrekonstruované komunikace, vydržela nepoškozená cca měsíc.

Vandalismus obr. 3 Vandalismus obr. 4 Vandalismus obr. 5 Vandalismus obr. 6 Vandalismus obr. 7 Vandalismus obr. 8

 

A na závěr, dnešní nález pytle s odpady, také velmi duchapřítomný člověk… proč to nese na toto místo, když je kontejner 50m "daleko"...

Odpady obr. 1 Odpady obr. 2