Vyhledat

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26
Pozvánka na besedu Vesmírné dobrodružství
27 28 29 1 2 3
Drobečková navigace

Úvod > Občan > Oznámení a hlášení > Pozor - Odečty elektroměrů proběhnou jiným způsobem, než bylo avizováno! (Samoodečet)

Pozor - Odečty elektroměrů proběhnou jiným způsobem, než bylo avizováno! (Samoodečet)Vážení občané,

tento týden jste byli na webu obce informováni o plánovaném odečítání elektroměrů zaměstnanci ČEZ Distribuce. Zástupci společnosti se za tuto mylnou informaci omlouvají, jelikož odečet tímto způsobem v obci neproběhne!

Černá u Bohdanče byla zařazena do skupiny obcí, kde je prováděn tzv. samoodečet, o kterém by měl být zřejmě každý informován.

Odečet si provede každý vlastník el. přípojky sám a údaj zanese přes příslušný portál ČEZ Distribuce nebo nahlásí na zákaznickou linku společnosti.

Jiné informace, než to, že nebude probíhat odečet, nemáme a předpokládám, že si toto ČEZ Distribuce řeší s odběrateli individuálně. Přesto přinášíme pár informací, které jsme dohledali na webu společnosti a mohly by posloužit. Samoodečet se týká každého přípojného místa v obci, bez ohledu na zvoleném dodavateli energie.

Předpokládám, že samoodečet je potřebné provést do 18. ledna 2024, jak bylo uvedeno v původním letáku. Na dotaz, co se stane, pokud klient samoodečet neprovede, bylo řečeno, že společnost provede odečet tzv. odhadem. Z logiky věci bych řekl, že ti, kteří mají instalován elektroměr s GSM modulem, se samoodečtem rovněž nemusí zaobírat, neboť ten probíhá dálkově.

Zvládněte samoodečet v pár krocích

Potřebuji zadat samoodečet

Odečet