Vyhledat

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
31 1 2 3 4 5
Rumové Léto 5. srpna 2023
6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16
Odstávka vodovodního řadu v Černé u Bohdanče (16. 8. 2023 od 8:00-16:00 plánovaná údržba)
17 18 19
Pochod okolo Neratovských rybníků
Řemeslná sobota Skuteč (Regionální muzeum Skuteč)
20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Komunitní šatník VOTOČ TO
Komunitní šatník VOTOČ TO
1 2
Okresní výstava mladých králíků, místní soutěžní výstavy králíků, drůbeže a holubů a další
3
240 let evangelického sboru v Bukovce
Loučení s létem - Černá u Bohdanče
Okresní výstava mladých králíků, místní soutěžní výstavy králíků, drůbeže a holubů a další
Loučení s létem - Černá u Bohdanče
Trojboj o Černobohdanečský pohár - již tuto neděli
Drobečková navigace

Úvod > Občan > Oznámení a hlášení > Dezinfekce - možnost dalších objednávek

Dezinfekce - možnost dalších objednávek 

Vážení spoluobčané,

v tomto týdnu se podařilo zajistit dezinfekci každému, kdo měl zájem. Jelikož byly některé objednávky kráceny na množství nebo se ozývají i další zájemci, lze opět podávat objednávky nové. Z příbalového letáku jsme mohli zjistit, že přípravek je vhodný i na maloplošnou desinfekci povrchů (kliky, klíče, desky stolů apod.) Pokud Vám tedy tato dezinfekce vyhovuje, zasílejte objednávku s požadovaným množstvím na adresu obec@cerna-u-bohdance.cz nebo formou SMS či telefonicky na tel.: 606 660 239. Chemická škola je schopna v tuto chvíli dodat 3, 5, 10 a 25ti litrové balení. Menší množství než 3 litry bychom opět řešili rozléváním do menších nádob. Ve chvíli, kdy bude požadavků více, zajistíme koncem příštího týdne další rozvoz.

Vzhledem k tomu, že se situace na trhu den ode dne zlešuje a v obchodech se již objevují různé dezinfekční prostředky, byl by tento závoz posledním, který by obec organizovala.

Přeji pevné zdraví a klidné dny.

Ing. Luděk Pilný, starosta

 

 

1. 4. 2020

Veškerá dezinfekce byla dnes rozvezena, pokud by se našel někdo, kdo měl objednáno a dezinfekci neobdržel, nechť volá tel.: 606 660 239. V případě, že bude s touto dezinfekcí spokojenost a sejdou se další požadavky, lze zorganizovat další závoz.

Přeji pevné zdraví.

Ing. Luděk Pilný, starosta

Příbalový leták k dezinfekci zde.

 

 

31. 3. 2020

Dnes začal rozvoz objednané desinfekce. Jelikož bylo potřeba rozlít dezinfekci do menších obalů a předání u každé nemovitosti chvilku trvá, ukončili jsme rozvoz ve 21:00 a pokračovat budeme zítra. Společně s dezinfekcí předáváme příbalový leták a na něm pokyny k platbě (číslo účtu 123-23350257/0100, v.s. je číslo popisné). Cena za 1 litr v litrových lahvích je 137,-Kč, tedy včetně tohoto zakoupeného obalu. Původní plastové kanystry, ve kterých dodáváme větší množství, jsou zdarma, a tudíž se hradí pouze dezinfekce 125,-Kč/litr.

 

 

30. 3. 2020

Vážení občané,

s  největší  pravděpodobností  bude  zítra u  výrobce  připravena  avizovaná  dezinfekce na ruce.  Jakmile budeme mít přelito do menších  obalů, budeme distribuovat k Vám. S  desinfekcí  obdržíme i příbalový leták, který namnožíme pro každého. Tento leták bude i na obecních stránkách. Jelikož není dezinfekce tolik, abychom uspokojili více litrové objednávky, tyto budou kráceny tak, aby každý žadatel obdržel minimálně 1 litr. Bude-li další zájem, pokusíme se zajistit další množství.

Abychom nemuseli řešit předávání peněž, i z hygienických důvodů, bude platba převodem na účet. Veškeré údaje k platbě (cena, v.s., atd.) budou na příbalovém letáku. Ten kdo nemá možnost platby převodem, bude moci provést úhradu při předání.

Ing. Luděk Pilný, starosta

 

 25. 3. 2020

Vážení občané,

v souvislosti s koronavirem je vhodné používat dezinfekční prostředky. Díky tomuto stavu začaly některé instituce, včetně chemických škol, vyrábět dezinfekční prostředky. Jednu z nich jsem oslovil a jsou schopny dodat obci nějaké množství dezinfekce na ruce. Pokud by byl zájem i z řad obyvatelstva, zajistili bychom této dezinfekce více a tuto bychom Vám distribuovali. Jelikož se jedná o větší balení, nakoupili bychom prázdné litrové láhve, do kterých bychom tuto dezinfekci na ruce rozlévali a dodali k Vám. Cena dezinfekce je 125,-Kč za litr + zakoupený obal. Kontaktoval jsem prodejce obalů a cena litrové láhve s uzávěrem push-pul je 11,50Kč. Zájemci o tuto dezinfekci (na bázi alkoholu) nechť píší na obecní e-mail obec@cerna-u-bohdance.cz nebo volají na tel.: 606 660 239.

Stejně tak jsou připraveny další ušité roušky, v případě zájmu postupujte stejně jako se zájmem o dezinfekci, roušky jsou rozdávány zdarma.

Přeji všem pevné zdraví a narůstající pospolitost.