Posunutí značek začátek/konec obce

Upozornění na změnu rychlosti, z důvodu posunutí značek ....

jak jsem již dříve informoval, obec požádala příslušné orgány o posunutí značek IZ4a a IZ4b (začátek/konec obce). V této záležitosti byla 9. srpna 2017 vydána Veřejná vyhláška – Oznámení o návrhu opatření obecné povahy a výzva k uplatnění připomínek nebo námitek. Od této doby běžela zákonná lhůta a nyní následuje Veřejná vyhláška – Opatření obecné povahy, kdy po 15-ti denní vývěsní lhůtě dojde k posunutí zmíněných značek. V souvislosti s tímto krokem dochází pochopitelně ke značnému posunutí úseku, kdy musí řidiči dodržovat max. rychlost 50km/h. Rád bych na tuto skutečnost upozornil všechny řidiče a tím předešel možnému postihu za nedodržení stanovené rychlosti, která může být v tomto úseku kontrolována.

Vytvořeno: 28. 9. 2017
Poslední aktualizace: 28. 9. 2017 11:38