Odměna EKO-KOMu za separovaný odpad

Separování odpadů přináší výsledky...

Vážení spoluobčané,

všichni víte, že jsme se hned po letošních předčasných volbách pustili společně s Vámi do změn v odpadovém hospodářství. Rozšířili jsme počet sběrných míst ze dvou na šest a téměř ztrojnásobili počet kontejnerů na separovaný odpad. Díky Vám mohu s radostí sdělit, že se dostavují již první úspěchy našeho snažení. Odměna, kterou firma EKO-KOM vyplácí za tento separovaný odpad, se za 2.  kvartál tohoto roku více než zdvojnásobila, což můžete vidět na přiložených dokumentech, kde je zobrazena finanční odměna před změnami a po nich. Chci Vám závěrem poděkovat a věřím, že společně dosáhneme ještě lepších výsledků a tím přispějeme k úbytku komunálního odpadu, jehož náklady na likvidaci neustále rostou.

Odměna 1. kvartálOdměna 2. kvartál

Vytvořeno: 19. 9. 2017