Železná neděle - poděkování

Krátké shrnutí s fotografiemi

dne 31. března  proběhla  v  obci  železná  neděle  s  hasiči, kdy  bylo  možné  zbavit  se  elektro  zařízení, železných a neželezných kovů. Dle množství svezeného odpadu sklidila akce úspěch a věřím, že jste ji přivítali. Množství vybraného odpadu předčilo naše očekávání a velmi děkuji členům naší hasičské jednotky, kteří se rozhodně o této neděli nenudili. Jen pro zajímavost, bylo vybráno 8x lednice, 2x PC, 7x televizor, 2x pračka, 6x vysavač, 2x sekačka, 3x křovinořez, nesčetně drobných spotřebičů a hromada kovu, jak je patrné z přiložených fotografií. Přesné výsledky této akce vám představíme ve chvíli, kdy bude odpad komplet předán k další likvidaci. Rozhodně bychom chtěli v tomto pokračovat a to vždy min. jednou ročně v tomto rozsahu, kdy bude možné vynést tento odpad před dům, odkud bude následně svezen. Pokud by se chtěl někdo tohoto odpadu zbavit v průběhu roku, nemusí čekat na tuto akci a po dohodě s OÚ bude možné odpad předat k likvidaci i v průběhu roku.

K poděkování, za vybrané množství odpadů, se společně se mnou přidává i velitel JPO V Michal Horák, který měl svoz na starost.

Ing. Luděk Pilný

Vytvořeno: 4. 4. 2019